MİKRODERMABROZYON

MİKRODERMABRAZYON

Sakarya Mikrodermabrazyon yüksek basınçlı alüminyumoksit mikrokristallerinin cilde püskürterek cildin yüzeysel tabakalarının aşındırılması prensibine dayanan non invaziv bir yöntemdir.

Bu işlemde cilt yüzeyine temas eden mikrokristaller yumuşak bir soyma işlemi yapmakta, ölü hücreler ve deri artıkları cihazın vakum sistemi tarafından emilmektedir. Yaşlanmayı önleyici bakım Mikrodermabrazyon, cildin yenilenmesi için gerekli mekanizmaları uyararak, hücre bazında yenilenme ve kollajen üretiminde artışa neden olur. Bu , ciltteki düzensizlikleri azaltır. Cilde parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Tedavi amaçlı kullanımının yanı sıra sorunsuz ciltlerde yaşlanmayı önleyici bakım da yapmaktadır.

MİKRODERMABRAZYON’UN YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

Mikrodermabrazyon anestezi gerektirmeden yapılabilen ağrısız yan etki ve riskleri olmayan bir / yöntemidir. İşlemden hemen sonra kişi günlük aktivitelerine rahatlıkla dönebilmektedir. MİKRODERMABRAZYON UYGULAMASI NASIL YAPILMAKTADIR? Mikrodermabrazyon işlemi 15-25 dakika süren seanslar şeklinde yapılmaktadır. Seanslar 4-80 gün aralıklarla tekrarlanır; etkin bir sonuç elde etmek için mevcut probleme göre değişen 6-10 seanslık bir / programı gerekir. Uygulamaların tamamlanmasından sonra 1-2 ayda bir yapılan tek seanslık bakım tedavileri önerilmektedir.

MİKRODERMABRAZYON UYGULAMA ALANLARI NELERDİR?

Yüzdeki ince kırışıklıklar ve karakter çizgileri Yüz ve vücuttaki (göğüs bölgesi, el vs.) pigmentli lekelerin tedavisi Güneş hasarına bağlı cilt bozuklukları Hiperkeratozlar Cilt yüzeyindeki düzensizliklerin azaltılması Akne ve travma sonrası yara içlerinin azaltılması Yağlı deride yağın azaltılması ve temizleme Yaşlanmayı önleyici bakım ve cilt tonusunun arttırlması

Diğer Hizmetler

HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN